Kalba: Lietuvių

Valiuta: Euro

LED-ŠVIESA.lt

Prekių krepšelis:

0

Your shopping cart is empty!

Apmokėjimo būdai

Už „Led-šviesa" prekes užsakytas internetu galite atsiskaityti šiais būdais:
 
1. Grynaisiais atsiimant prekes mūsų prekyvietėje Rietavo turguje ir Šiauliuose Pabalių turguje.
Jei internetu užsakytas prekes pageidaujate atsiimti mūsų prekyvietėje atsiskaityti už jas galėsite atėję atsiimti užsakymo. Užsakant prekes internetu Jums tereikia pasirinkti apmokėjimo būdą "Grynaisiais atsiimant  prekes".
 
2. Elektroninė bankininkystė
Tai yra išankstinis apmokėjimo būdas naudojantis Jums įprasta elektroninės bankininkystės sistema. Šiuo būdu galite atsiskaityti, jei turite elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš šių Lietuvos bankų:
AB Šiaulių bankas, AB Nordea bankas, AB Danske Bank, AB Citadele bankas, AB DNB bankas, AB SEB bankas, AB bankas "Swedbank", AB Ūkio bankas. Pasirinkus šį būdą, apmokėjimą atliksite pagal duomenis, kurie bus pateikti užsakymo patvirtinimo elektroniniame laiške. Šiame laiške bus nurodyta suma, banko sąskaitos numeris bei visa kita informacija, reikalinga mokėjimui atlikti. Šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaitą patenka per 1 (vieną) darbo dieną. Šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl banko, iš kurio darote pavedimą, vidinių procesų, valstybės, kurioje jis įsikūręs, ar kitų veiksnių.Užsisakydami prekes internetu, pasirinkite savo banką ir būsite nukreipti į e-banką. Prisijungę galėsite atlikti pavedimą.
 
 
3. Mokėjimas naudojantis mokėjimai.lt sistema.
Tiesioginis sujungimas su Jūsų banku per sistemą mokėjimai.lt padės lengvai, greitai ir saugiai apmokėti už pirkinius. Jei turite galimybę prisijungti prie savo internetinės bankininkystės sąskaitos kuriame nors Lietuvos banke, šis apmokėjimo būdas yra itin patogus.Mokėjimai.lt - tai patikima, saugi ir sparti internetinių atsiskaitymų sistema, skirta norintiems internete parduoti ar nusipirkti prekes ir  paslaugas. Šis atsiskaitymo būdas už prekes paspartina Jūsų norimos prekės įsigijimą. Atsiskaityti galite naudodamiesi: (SEB, Swedbank, AB DNB, Snoras, Ūkio, Šiaulių, Nordea, Citadele, Danske bankai). Norėdami apmokėti šiuo būdu pasirinkite mokėjimai.lt ikoną.
 

LOG FILE COULD NOT BE WRITTEN