Kalba: Lietuvių

Valiuta: Euro

LED-ŠVIESA.lt

Prekių krepšelis:

0

Your shopping cart is empty!

Apie mus

         Led - šviesa.lt tai mūsų žingsnis į elektroninę prekybą. Malonu, kad apsilankėte mūsų el. parduotuvėje. Dabar yra patogi galimybė, neinant iš namų, įsigyti elektros energiją taupančius apšvietimo sprendimus. Mes orientuojamės  į patikrintus ir patikimus Led modelius, todėl galite būti tikri, kad gausite tik kokybiškas prekes ir aptarnavimą.

 

        ŠviestuvaiLED lemputėsLEDLED šviestuvailempos,LED lemposLED juostelės, LED paneles, Led juostos, elektros lemputėsledinės lemputėsLED apšvietimaslauko šviestuvaiLED apšvietimasLed juostosšviesos diodų lemposgatvės apšvietimaskiemo apšvietimas,  miegamojo apšvietimaspramoniniai šviestuvai, lauko šviestuvailempos augalamsled juosta , interjerinis apšvietimasvidaus apšvietimas,apšvietimas, šviestuvai, lemputesšviesos šaltiniailauko apšvietimas, apšvietimo prietaisaiapšvietimo sistemospatalpų apšvietimaseksterjero apšvietimaspastatų apšvietimas, prekybos centrų apšvietimasakcentinis apšvietimas, architektūrinis pastatų apšvietimasgatvių ir teritorijų apšvietimasviešbučių apšvietimasgatvių apšvietimas, šviesos diodai,

 

        Mūsų veikla apibrėžta pagal L.R. įstatymus. Mes veikiame pagal Individualios veiklos pažymą Nr.311662, Buveinės adresas: Vytauto 134 - 33 , Šiauliai (Išrašome sąskaitas)

Taip pat mus rasite:

Kiekvieną trečiadienį ir šeštadienį "Pabalių" turguje Šiauliuose

Kiekvieną sekmadienį Turguje Rietave.

 

MŪSŲ KLIENTAI :  

 

 

 

IKI malonaus.

Taupykite su led-sviesa.lt

LOG FILE COULD NOT BE WRITTEN